sobota, 18 maja 2019

Wycieczki po warszawskiej Pradze i innych dzielnicach w czerwcu 2019


Czerwiec 2019

1 czerwca (sob.) godz 15:00
Nowoczesne przedszkola Pragi
Spotkanie: ul Floriańska 14 (róg al. Solidarności)

2 czerwca (niedz.) godz 15:00
Legendarna Szmulowizna, odległy Michałów
Spotkanie: ul. Śnieżna 4 (blisko rogu ul. Radzymińskiej)


CZWARTEK 6 czerwca godz. 18:00 SPACER POPOŁUDNIOWY
Najbliższa nam Ochota
Spotkanie: ul. Tarczyńska 1 (róg ul. Raszyńskiej)

8 (sob.) godz 15:00
Szlakiem ulicy Targowej
Spotkanie: ul. Skaryszewska 2 (róg ul. Targowej)

9 (niedz.) godz 15:00
Przyczółek Grochowski i okolice
Spotkanie: Przystanek Przyczółek Grochowski 04 (przy al. Stanów Zjednoczonych, w stronę Grochowa)

WTOREK 11 czerwca godz. 18:00 SPACER POPOŁUDNIOWY
Fabryki Kamionka i Muzeum 306
Spotkanie: ul. Grochowska 306/308 (róg ul. Gocławskiej)

PIĄTEK 14 czerwca godz. 16:30 SPACER POPOŁUDNIOWY
Wokół Monopolu/Konesera
Spotk: ul. Ząbkowska 37 (róg ul. Nieporęckiej)

15 czerwca (sob.) godz 15:00
Piękne fabryki Szmulowizny dawnej i nowej
Spotkanie: ul. Otwocka 16 (róg ul. ul. Łomżyńskiej)

16 czerwca (niedz.) godz 15:00
Okolice Cm. Żydowskiego na Bródnie
Spotkanie: ul. Biruty 18 (róg ul. św. Wincentego)

22 (sob.) godz 15:00
Intrygujący Solec
Spotkanie: ul. Solec 61 (przed kościołem)


   23 (niedz.) godz 11:00  
  Kamionek - najbardziej znane obiekty 
   Spotkanie: ul. Grochowska 365 (róg ul. 11 Lubelskiej) 

   (w ramach projektu D.K. Świt i Domu Sąsiedzkiego Szmulki Nicią Malowane - Mapa
   www.facebook.com/niciamalowane

23 (niedz.) godz 15:00
Kamienice Targowej
Spotkanie: ul. Targowa 84 (róg ul. 11 Listopada)

WTOREK 25 czerwca godz. 18:00 SPACER POPOŁUDNIOWY
Stalowa i okolice
Spotkanie: ul. Stalowa 1 (róg ul. 11 Listopada)

29 czerwca (sob.) godz 15:00
Kozia Górka
Spotkanie: peron przystanku kolejowego W-wa Olszynka Grochowska

30 czerwca (niedz.) godz 15:00
Peerel na Pradze
Spotkanie: przy wybiegu dla niedźwiedzi przy al. Solidarności

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza