Aaaby Facebook pokazywał nam wszystkie informacje od Praskiej Ferajny (jak to zrobić)

Na początku 2018 roku Facebook zmienił ustawienia, przez co nawet ci, który którzy polubili naszą stronę www.FaceBook.com/PraskaFerajna nie widzą u siebie wszystkich naszych informacji, a tylko nieliczne, bardzo przypadkowo wybrane przez FaceBooka.
Jedyną radą aby widzieć u siebie wszystkie nasze informacje i powiadomienia jest wykonanie DWU PROSTYCH CZYNNOŚCI, które wyjaśnia poniższy rysunek:
Wejdź na stronę: www.FaceBook.com/PraskaFerajna, a tam...


Oprócz tego MIMO WSZYSTKO doradzamy zapisanie się na naszą listę mailingową. 

Aby to zrobić,
1. należy wysłać mail na adres info@praskaferajna.waw.pl z prośbą o wpisanie
a po otrzymaniu odpowiedzi od nas 
2. KONIECZNIE odesłać nam zwrotnym mailem potwierdzenie z akceptacją regulaminu
3. Dopisać nasz adres do tzw. białej listy - instrukcja jak to zrobić jest tutaj.
UWAGA! Jeśli nie wykonacie punktu 2, tzn nie otrzymamy akceptacji regulaminu, to NIE BĘDZIEMY Wam przesyłać informacji!!!
Z powodu obowiązującego Polsce i całej Unii Europejskiej prawa aby wysyłać do Was mailing MUSIMY od KAŻDEGO odbiorcy z osobna otrzymać potwierdzenie akceptacji regulaminu.

DLACZEGO NAMAWIAMY WAS DO ZAPISANIA SIĘ NA NASZĄ LISTĘ MAILINGOWĄ?
Otóż FaceBook często blokuje ludziom profile czasowo lub na stałe z błahych nawet powodów jak np. żart, wypowiedź obyczajowa lub polityczna czy zdjęcie, które Facebook arbitralnie uzna za nieodpowiednie albo np. nagle zażąda skanu dowodu osobistego od osób mających prywatne profile z pseudonimami i potem samowolnie zmieniają nazwę profilu na imię i nazwisko właściciela, co dla wielu osób nie jest do zaakceptowania i wtedy ich konto, a oni na zawsze tracą do niego dostęp. 
Słowem wbrew pozorom 
MALING jest więc o wiele PEWNIEJSZYM sposobem otrzymywania od nas informacji o spacerach, niż FaceBook. Aby przeczytać, jak SKUTECZNIE zapisać się nasz mailing - kliknijcie TUTAJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz