Jak i czemu otrzymywać mailem informacje o spacerach (mimo że mamy FaceBooka)

Doradzamy zapisanie się na naszą listę mailingową. 

JAK TO ZROBIĆ? 
1. należy wysłać mail na adres info@praskaferajna.waw.pl z prośbą o wpisanie
a po otrzymaniu odpowiedzi od nas 
2. KONIECZNIE odesłać nam zwrotnym mailem potwierdzenie z akceptacją regulaminu
3. Dopisać nasz adres do tzw. białej listy - instrukcja jak to zrobić jest tutaj.

UWAGA! Jeśli nie wykonacie punktu 2, tzn nie otrzymamy akceptacji regulaminu, to NIE BĘDZIEMY Wam przesyłać informacji!!!
Z powodu obowiązującego Polsce i całej Unii Europejskiej prawa aby wysyłać do Was mailing MUSIMY od KAŻDEGO odbiorcy z osobna otrzymać potwierdzenie akceptacji regulaminu.

DLACZEGO?
Otóż Facebook jest awaryjny, ale to nie tak łatwo zauważyć. Zdarza się, że wydarzenie (np. informacja o spacerze) nagle z kompletnie nieznanych powodów przestaje w pewnym momencie być widoczne dla jakiejś losowej zupełnie grupy odbiorców, choć już je widzieli. Po prostu jedni nasze wydarzenie widzą, inni nie, reklamacje oczywiście to grochem o ścianę. Słowem chcecie przyjść na spacer, ale informacji o tym nie widzicie na facebooku, choć ona ewidentnie tam jest, bo widzą ją inni.
Poza tym FaceBook często blokuje ludziom profile czasowo lub na stałe z błahych nawet powodów jak np. żart, wypowiedź obyczajowa lub polityczna czy zdjęcie, które Facebook arbitralnie uzna za nieodpowiednie albo np. nagle zażąda skanu dowodu osobistego od osób mających prywatne profile z pseudonimami i potem samowolnie zmieniają nazwę profilu na imię i nazwisko właściciela, co dla wielu osób nie jest do zaakceptowania i wtedy ich konto, a oni na zawsze tracą do niego dostęp. 
POZA TYM FaceBook bardzo często przekazuje odbiorcom tylko niektóre z opublikowanych przez nas informacji, mimoże odbiorcy polubili naszą stronę. (jak temu przeciwdziałać opisaliśmy TUTAJ.
Słowem wbrew pozorom 
MALING jest o wiele PEWNIEJSZYM sposobem otrzymywania od nas informacji o spacerach niż FaceBook.

NIE POLECAMY zapisywania na naszą listę adresów 

..SŁUŻBOWYCH (bo pracę się zmienia, zwykle dość niespodziewanie - nawet jeśli się jest właścicielem swojej firmy! A potem zapomina się zapisać ponownie do nas na mailing z nowego adresu, bo przy zmianie pracy ma się tyle rzeczy na głowie... i tracimy z sobą kontakt).
WYJĄTKIEM tutaj są osoby, które otrzymują nasz mailing służbowo (np. dziennikarze, pracownicy urzędów, muzealnicy, pracownicy galerii sztuki, domów kultury, lokali gastronomicznych etc.)

...UCZELNIANYCH ponieważ administratorzy poczty na uczelniach kompletnie nie respektują woli studentów a nawet pracowników uczelni, będących właścicielami skrzynek i bezprawnie dopisują nasz adres do listy spamerów, od czego na dodatek nie ma odwołania. Doświadczyliśmy tego wielokrotnie w poprzednich latach. Spory z administratorami są bezcelowe i nigdy nie prowadzą do pożądanego skutku, a nasz adres jest bezpodstawinie przez rzeczonych administratorów rozysłany w świat jako adres spamerski, a do tego nie możemy dopuszczać, bo to zwiększa ryzyko umieszczania naszej poczty w spamie u wszystkich innych odbiorców naszego mailingu. 
Nie możemy do tego dopuszczać, a z koniem kopać się nie będziemy więc z zasady uczelnianych adresów nie dopisujemy. 
Ponadto konto studenckie bardzo szybko się dezaktualizuje bo studia są krótkie i wtedy tracimy bezpowrotnie kontakt z osobami chcącymi uczęszczać na nasze wycieczki.

Kto ma adres uczelniany, temu radzimy założyć sobie konto email u dowolnego usługodawcy oferującego darmową pocztę. Jest ich mnóstwo. Ze względu na problemy z dostarczaniem mailingu nie polecamy Wirtualnej Polski (WP). Wiele firma z zasady odmawia rejestracji użytkowników podających mail na WP.

Aby się WYPISAĆ, wystarczy wysłać do nas mail ze słowem NIE w tytule. Wypisujemy i nie pytamy dlaczego, potwierdzamy ostatnim mailem wypisanie i życzymy wszystkiego najlepszego, zgodnie z regulaminem usuwając Was adres z naszego systemu.
UWAGA! Abyśmy mogli wyłączyć subskrybcję, należy odpowiedzieć bezpośrednio z adresu, na który wysyłane są nasze maile. 
W przeciwnym wypadku nie będziemy wiedzieli, który adres skasować z listy dystrybucyjnej.
(To informacja dla tych, którzy odbierają pocztę przekierowaną z innych swoich adresów lub nie bezpośredno od nas, lecz np. od przyjaciół przesyłających im nasze maile.)

Regulamin mailingu jest TUTAJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz