sobota, 31 marca 2018

Życzenia Wielkanocne 2018

Drodzy Nasi Spacerowicze i Sympatycy oraz Dziennikarze,

Praska Ferajna życzy Wam najcudowniejszych świąt wielkanocnych i tradycyjnie Wesołego Alleluja - niezależnie od tego, co świętujecie i czy święta obchodzicie teraz, za tydzień lub jeszcze kiedy indziej. Nie zapominajcie o dyngusie, a po świętach o spacerach Praskiej Ferajny, których listę zawsze znajdziecie na www.PraskaFerajna.WAW.PLAutorką tegorocznej kartki wielkanocnej jest świetna akwarelistka Karina Jaźwińska. Zapoznajcie się koniecznie z jej twórczością na stronie www.karinajazwinska.pl
P.S. W te święta wznawiamy nasz mailing do Was, zawieszony z przyczyn technicznych jakiś czas temu. Sprawdzajcie czy nasze maile nie wpadły do spamu, a kto jeszcze nie jest zapisany, niech napisze do nas na info@praskaferajna.waw.pl bo FaceBook informacje o naszych spacerach przekazuje Wam dużo rzadziej niż kiedyś. Sugerujemy KONIECZNIE przeczytać o mailingu TUTAJ, bo nieco się zmieniło i jeszcze się zmieni w związku z wchodzącymi w życie ogólnoeuropejskimi przepisami RODO.
Natomiast INSTRUKCJA, jak zapewnić by FaceBook przekazywał nam wszystkie informacje od Praskiej Ferajny jest W TYM MIEJSCU.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz